Polska Gildia w grze Guild Wars 2

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Karczma"Koniec Bohaterów" już na Ciebie czeka.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Keinam
Rekrut

Liczba postów : 7

PisanieTemat: Karczma"Koniec Bohaterów" już na Ciebie czeka.   Sob Gru 09, 2017 4:21 pm

Farewell Tyria, Brave Old World awaits.
Ostatnio w gildii pojawił się temat rpgów i czas żeby ktoś rozmawianie zmienił w działanie. Będzie już prawie 7 lat jak prowadzę sesje rpg, gram troszkę dłużej, ale dawno nie miałem okazji pograć z nowymi ludźmi miło jest zobaczyć że jest zainteresowanie tematem Wink
Tak się składa że wewnętrzny nerd kiedyś skusił mnie żeby stworzyć własny system gry wraz z settingiem do niego. Ze świata który powstał jestem zadowolony i chętnie się z nim podzielę, co do mechanik nie jestem pewien, może któregoś pięknego dnia jak zostaną ukończone.

Chętni na wspólne granie proszeni są o zostawienie komentarza i wybranie jednej z bramek.

BRAMKA NUMER JEDEN - klasyka

Jesteś z Krakowa i chcesz pograć? Świetnie, ze znajomymi szukam 2-3 graczy do uzupełnienia składu, który spotykałby się w miarę możliwości raz w tygodniu na parę godzin i przy użyciu ołówków, długopisów i kości do gry dobrze się bawił.

BRAMKA NUMER DWA - XXI wiek

Posiadamy Discord więc komunikacja nie jest problemem, pozostaje platforma na której będzie można porzucać wirtualnymi kośćmi i mieć jakąś wizualizację tego co się w grze dzieje. Tu z pomocą przychodzi roll20.net, niestety nie mam z tą stroną większego doświadczenia, nie prowadziłem tam żadnej gry, a jedynie bawiłem się narzędziami MG. W tym wypadku na początku mogą być problemy techniczne i zapewne trzeba będzie zrezygnować z ambientu który świetnie buduje klimat.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Potrafisz rysować? Napisz w grze/pw tutaj na forum.
Zna ktoś programy do tworzenia map jak np. CampaignCartographer i poleca jakieś? Dobrze by było, gdyby nie kosztowały miliona monet Smile

Mały dodatek:
Gdyby Brave Old World było grą/filmem to byłby jego soundtrack:
Powrót do góry Go down
Lucie
Vice-Lider

Liczba postów : 45

PisanieTemat: Re: Karczma"Koniec Bohaterów" już na Ciebie czeka.   Nie Gru 10, 2017 1:11 am

Bardzo mi miło, że tak sobie wziąłeś do serca nasze marudzenie o RPach!

No i oczywiście zgłaszam się. Miejsce na Discordzie do tego przedsięwzięcia się znajdzie a i z czasem też coś się uda wykminić.
Chociaż od razu uprzedzam: ja grałam tylko w pisańce na zasadzie [You must be registered and logged in to see this link.] czy [You must be registered and logged in to see this link.]. (Choć może kiepski przykład bo tam gra głównie na chacie się toczyła.) Point being: nie umiem w statystyki, manę i rzuty kośćmi i upraszam się o odrobinę cierpliwości. Nie znam się też na systemach, więc preferencji żadnych nie mam. Chętnie zapoznam się z tym postawionym przez Ciebie, ale ostateczne decyzje pewnie i tak będziemy podejmować na Discordzie jak już się zbierze ekipa.

Rysować nie umiem. Czasami udaję, że umiem jak mi się nudzi, albo bardzo mi potrzebne kieszonkowe. Więcej na ten temat: [You must be registered and logged in to see this link.]

Bomaga
Vice-Lider

Liczba postów : 19

PisanieTemat: Re: Karczma"Koniec Bohaterów" już na Ciebie czeka.   Nie Gru 10, 2017 3:49 pm

Chętnie spróbuję, nie jestem zbyt doświadczony, ale chętnie się nauczę Very Happy
Powrót do góry Go down
Aresowy
Imperator

Liczba postów : 5

PisanieTemat: Re: Karczma"Koniec Bohaterów" już na Ciebie czeka.   Czw Gru 28, 2017 3:45 pm

Jestem zielony (jeden one-timer wiosny nie czyni), ale jeśli was to nie boli to macie mój GS!
Powrót do góry Go down
Keinam
Rekrut

Liczba postów : 7

PisanieTemat: Re: Karczma"Koniec Bohaterów" już na Ciebie czeka.   Czw Sty 11, 2018 3:37 pm

ZAMYKAM REKRUTACJĘ!

Ogłoszenia:

1.Potrzebujemy miejsca do komunikacji, a grać z nami będą ludzie (bądź jeden ludź) nie mający nic wspólnego z GW. Moja propozycja to grupa/konwersacja grupowa na FB. Na tej grupie będę udostępniał materiały i dalsze ogłoszenia duszpasterskie Wink

2. Czat głosowy. Czy będzie możliwość używania w naszych niecnych celach gildyjnego Discorda?

3. Zaczynam przygotowania do pierwszej sesji gry, niedługo rzucę jakimś terminem. Wiem że zbliża się sesja egzaminacyjna, ale gdzieś pewnie uda się wcisnąć krótką sesję wstępną, żeby od lutego zacząć poważniejsze granie.

Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Karczma"Koniec Bohaterów" już na Ciebie czeka.   

Powrót do góry Go down

Karczma"Koniec Bohaterów" już na Ciebie czeka.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jak tam u ciebie z geografią? ;)
» "Krzyżówko mania" etap 2
» Jak powiedzieć rodzicom o złej ocenie?
» Piosenka, która nie chce się od ciebie odczepić
» Lubelak- Trzymamy kciuki, wracaj do zdrowia i do nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!